.
Dijital Ödeme Teknolojileri  sektöründe 25+ yıllık iş tecrübesi ile hizmet veren PayPoint, 180 Milyon Amerikan Doları’nı aşan yıllık cirosu ve 13 ülkede 330’den fazla çalışanıyla çok uluslu bir firma olmayı sürdürmektedir.   Dünya çapında bir müşteri portföyünü yöneten PayPoint , çeyrek yüzyıldır uluslararası düzeyde kazandığı bilgi ve deneyimini 10 yıldır Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dijital Ödeme Teknolojileri pazarının ihtiyaçlarına göre şekillendirerek birçok işletmenin önemli bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir.   PayPoint , Dijital Ödeme Teknolojileri alanındaki uzmanlığı ve sektörel bilgi birikimiyle, Elektrik Üretim ve Dağıtım, Üretim, Finans, Perakende, Medya, Kamu, Telekom ve Lojistik başta olmak üzere çok farklı sayıda sektörden şirketlere hizmet ve çözüm sunmaktadır.   PayPoint’in amacı, Dijital Ödeme Teknolojilerinin geleceğini tasarlamaktır. Sunduğu uzmanlık ve servislerle, bilimsel ve teknolojik mükemmelliğe katkı sağlayan araştırmalara yönelik çok kültürlü ve çoğulcu yaklaşımın yanı sıra bilgi ve eğitimin gelişmesini de desteklemektedir. PayPoint dünya genelinde müşterilerine, çalışanlarına, iş ortaklarına ve toplumlara Dijital Ödeme Teknolojileri ortamında sürdürülebilir ve özgüvenli bir şekilde yaşama, çalışma ve gelişme imkanı sunmaktadır.

 

Bizimle ilgili önemli bilgiler

  • 13 dünya çapında ofis
  • 280 + dünya çapında çalışan
  • 155 dünya çapında ülke
  • 540K + dünya çapında satış noktaları
  • 39 M + yıllık işlem
  • 143 $ M + yıllık ciro

Değerlerimiz

Bayi Yönetim Sistemi

Bayi Yönetim Sistemi, satış ağı yönetiminiz için ürün ve hizmet envanter yönetimi, komisyon yönetimi, indirim, bayi denetimi ve faaliyet takibi, denge yönetimi, karşılıklı uzlaşma, yönetim raporlaması ve daha fazlası için büyük esneklik sağlayan anahtar teslimi bir çözümdür. Çözüm, telekom operatörlerinden kamu hizmeti sağlayıcılarına, üretim ve FMCG devlerine kadar çeşitli sektörlerden katılımcılara hizmet verecek şekilde üretilmiştir.

Uluslararası mobil kontör

Uluslararası mobil kontör çözümümüz, benzersiz bir API platformu üzerinden dünya genelinde 148 ülkeden 590'dan fazla telekom şirketi ve hizmet sağlayıcıları bir araya getiriyor. Müşterileriniz sık seyahat eden veya uluslararası çalışanlardan biriyse, çözümümüz, sizinle veya iş ortaklarınızdaki hesaplarını doldurmanın olağanüstü bir yolunu sunar.

Dijital Cüzdan

Dijital Cüzdan, müşterilerinize sağlayabileceğiniz en eksiksiz, en kolay ve en güvenilir çözümü sunan, ödeme işiniz için anahtar teslimi beyaz etiketli bir cüzdan çözümüdür. Dijital cüzdanımız hem son kullanıcılara hem de tüccarlara en uygun, güvenli ve esnek şekilde hizmet vermek için tasarlanmıştır. Sistemin erişimi ve kullanımı kolaydır, basit, sezgisel bir tasarıma sahiptir ve web, Android ve iOS uygulamalarında her zaman kullanılabilir. Sistem, tutma oranlarını iyileştirmek ve operasyonel verimliliği artırmak amacıyla ziyaretçi alan herhangi bir ticari veya resmi kuruluşun performansını optimize eder. Gelirinizi artırmayı ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyorsanız, Pay Point, güvenilir iş ortağınız olmaya ve işinizi büyütmenize yardımcı olmaya hazırdır.

Üstün Çözümler

Bağımsız çözümler portföyümüz, müşterilerimize işlerini en verimli şekilde yürütmeleri ve yenilikçi ve dijital yollarla büyütmeleri için yardımcı olmayı amaçlayan özel ürünler tasarlama ve sunma konusundaki üstünlüğümüzün bir sonucudur.

Neden biz?

Ödeme Hizmeti Sunumu

Ödeme Hizmeti sunumu sistemimiz, çevrimiçi mağazalarınızı ve e-ticaret işinizi geliştirmek için çok çeşitli ödeme kaynaklarından fon toplar. Müşterileriniz tarafından kullanılan banka kartı sistemlerine, dijital cüzdanlara, mobil para sistemlerine erişim için tek bir entegrasyon noktası sağlamaktayız. Ve evet, biz de kripto alıyoruz…

Yurtiçi ve yurtdışı havale

Havale hizmetlerinin geleceğini işinize daha da yaklaştırıyoruz, aynı zamanda kullanıcıların çabalarını azaltmak için mobil olarak da çalışıyoruz. Havale işlem sistemimiz, çalıştığınız veya çalışmak istediğiniz Para Transferi Operatörünü en güvenilir şekilde birbirine bağlar. Bizim çözümümüz hizmet sağlayıcıları, finans kurumları, postaneler, telekom operatörleri ve diğerleri için muazzam bir potansiyel yaratmaktadır.

Ön Ödemeli Kart Yönetim Sistemi

Ön Ödemeli Kart Yönetim Sistemi, çok çeşitli ön ödemeli veya saklanan değerli kart türleri aracılığıyla nakitsiz ödeme yapmanın alternatif bir yoludur. İster eğitim, ister otel endüstrisinde, ister büyük bir şirket, ister bir devlet kurumu, ister bir aile işletmesi olun; personeliniz, öğrencileriniz, çalışanlarınız ve müşterileriniz, zamana ve yere bakmaksızın yüksek güvenlikli kapalı döngü veya yarı kapalı sistemimizi kullanarak hizmet ve ürünler için ödeme yapabilir.

Bağlılık Yönetimi Sistemi

ster imalat, telekom, eğitim, sağlık, otel veya gıda endüstrisi, ister büyük bir şirket veya aile işletmesi olun, müşterilerinizin ve tedarikçilerinizin bağlılığı işinizin başarısını tanımlar. Bağlılık Yönetimi Sistemi’miz, müşteriyi elde tutmayı artırmak ve kârınızı artırmak için teknolojik olarak gelişmiş, karmaşık ancak esnek araçlar sunar.

E-bilet

Elektronik bilet üretmek ve satmak için kullanılan evrensel platform, self servis çözümleri portföyünüzü genişletir. Ayrıca coğrafi varlığınızı genişletir ve 7/24 çalışırken gelirlerinizi arttırır. Bu, müşterilerinize rakipsiz kalite, yüksek düzeyde esneklik ve paranızın karşılığını verir.

E-posta faturalandırma

Evde, ofiste veya yolda, bir dakikayı veya bir müşteriyi asla kaçırmayın. Kişiselleştirilmiş, özelleştirilebilir ve kullanımı basit şablonları kullanarak birkaç saniye içinde müşterilerinize sınırsız profesyonel ödeme talimatı oluşturun ve birkaç saniye içinde gönderin. Ödeme siparişlerinizi Ödeme Hizmeti Sunumu sistemimizde istediğiniz herhangi bir ödeme yöntemine bağlayın.